İdeal Yangın Söndürme - Kayseri Yangın Söndürme Malzemeleri .
TELEFON

0 352 311 39 11

AÇIK SAATLER

Hafta İçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00
Pazar : Kapalı

ADRES

Org. San. Böl. Girişi Demirciler St. 20. Cd. No: 36
Kocasinan, Kayseri

İdeal Yangın Söndürme

İdeal Yangın Söndürme

Güvenlik ve Yangın Söndürmede Öncü Kuruluş Daima Yanınızda..

İdeal Yangın Söndürme  birliktelik ya da bir işi yapmak ve sonuçlandırmak için ortaya koyulan artı güç – demektir.

Biz de bu kelimenin etrafında yangına karşı mücadelede sizlerle beraber – artı bir güç – oluşturmak için İDEL YANGIN SÖNDÜRME Firmasını kurduk.

Sağlam bir koruma ve güvenlik yaratmak için.

Firmamız uzun yıllardır edindiği bilgi, tecrübe ve uzman kadrosuyla Yangın Algılama, Yangın Söndürme ve Yangına dayanımlı malzeme satışı, projelendirme, danışmanlık, montaj, devreye alma , bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İdeal Yangın Söndürme olarak siz değerli müşterilerimize her geçen gün biraz daha fazla kaliteli hizmet verebilmek için sürekli çalışıyoruz.

Yangın başlığı altında kalmak suretiyle de her geçen gün yeni bir ürünü, yeni bir sertifikayı, bünyemize katmaktayız. Firmamız ilgilendiği konu başlıkları şu şekildedir.

1 – Yangın Alarm Sistemleri Konvansiyonel Sistemler Adresli Sistemler

2- Yangın Söndürme Sistemleri Gazlı Söndürmeler ( HFC227 – HFC125 – FE13 – ARGON – CO2 ) Kabin içi ve Özel uygulamalar için Gazlı Söndürmeler Sulu Söndürmeler Davlumbaz Söndürmeler Özel Söndürme Sistemleri ( Projeye özel Dizayn )

Saygılarımızla.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim  sistemini  sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

 

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası alanda iletişimi güçlenen firmamız, büyük projelerde devamlılık sağlamak suretiyle “Yangın Alarm ve Söndürme Sistemleri” konusunda sektöre öncülük eden Türkiye’nin lider firması olmak ve dünya standartlarındaki markalarla yarışır duruma gelmek.